Mirė se vini te agjensioni turistik Kodra Tours Lajme dhe informacione
  English   Italiano
  Lajme dhe informacione

  Fotografia e rastit

 Shiko tė gjitha fotografitė

 

JU NJOFTOJMĖ DHE NJEHERIT JU FTOJMĖ PER BASHKĖPUNIM  NĖ LINJĖN E RREGULLT

TĖ AUTOBUSIT PĖR ITALI:KOSOVĖ-ITALI-KOSOVĖ

LINJA MBAHET PĖRMES KROACISE NĖ TĖ DY KAHJET;

 

NISJA NGA KOSOVA

Tė Merkuren/Tė Shtunen

Vendet e

Nisjes  nga  Kosova

09:00

PRISHTINĖ

Stacion I Autobusave

09:30

KOMARAN

    Te kryqi I Komaranit

10:00

MALISHEVĖ

Stacion I Autobusave

11:00

SUHAREKĖ

Stacion I Autobusave

12:00

PRIZREN

Stacion I Autobusave

09:00

FERIZAJ

Stacion I Autobusave

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NISJA NGA  ITALIA

Tė Merkuren/Tė Shtunen

Vendet e

Nisjes  nga  ITALIA

 

 

 

06:00

ROVATO

Bar Statale

08:30

REGG. NEL EMILIA

Stacion IAutobusave

09:30

BOLOGNA

Stacion I Autobusave

06:00

SIENA

Stacion I Autobusave

07:30

FIRENCA

Via Novolj

11:45

TREVISO

Stacion I Autobusave

14:30

TRIESTE

Stacion I Autobusave

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REZERVIMET NE TEL.PĖR KOSOVĖ:029-271-907/044-119686

DHE   PĖR ITALI:0039-0522952856/3281934221/3201568107

RRUGĖ TĖ MBARĖ JU DĖSHIRON ‘’KODRA TOURS”

 

Nė faqen e linjave dhe tė orarit ju do tė gjeni informacione tė detajuara rreth linjave tė udhėtimit dhe qyteteve qė pėrfshihen nė atė linjė.

 

Gjithashtu ju pėrmes faqe sė orareve ju do tė mund tė njiheni me tė gjitha oraret e nisjeve nga Kosova pėr nė Itali dhe anasjelltas.

Kodra Tours ju ofron njė numėr tė madh shėrbimesh cilėsore nė fusha tė ndryshme. Kėto shėrbime janė duke u zgjeruar dhe duke u pėrmirėsuar vazhdimisht.

 

Pėr mė shumė informacione rreth shėrbimeve, ju mund ta hapni faqen pėrkatėse dhe tė njiheni detajisht me shėrbimet tona.

Pėrveē tjerash, agjensioni turistik Kodra Tours ju ofron edhe shėrbime turistike gjatė sezonit tė verės, pėr tė gjithė pushuesit Kosovar dhe tė huaj, qė dėshirojnė tė kalojnė pushime tė paharruara.

 

Pėr mė shumė informata rreth shėrbimeve turistike, ju lutemi vizitoni faqen pėrkatėse.

Kodra Tours ©2009 Tė drejtat e rezervuara. Mundėsuar nga Kozzer® Network ©2009   Admin   Webmail